Adrese i kontakti

Keramika Jovanović doo – sedište kompanije

Kralja Petra Prvog 6, 23101 Zrenjanin, Srbija
+381 (0)23/540-030
office@keramikajovanovic.rs
www.keramikajovanovic.rs

Prodajni salon Kragujevac

Autoput Kragujevac-Batočina bb, 34229 Žirovnica, Srbija
+381 (0)34/240-240
kragujevac@keramikajovanovic.rs

Prodajni salon Beograd – Višnjička

Višnjička ulica br. 45 B, 11080 Beograd – Palilula, Srbija
+381 (0)11/441-20-00
visnjicka@keramikajovanovic.rs

Prodajni salon Beograd

Autoput za Novi Sad 102, 11080 Beograd – Zemun, Srbija
+381 (0)11/316-84-23
zemun@keramikajovanovic.rs

Prodajni salon Novi Sad – Veternik

Novosadski put 86, 21203 Veternik, Novi Sad, Srbija
+381 (0)21/340-99-30
veternik@keramikajovanovic.rs

Prodajni salon Novi Sad – Kristal doo

Industrijska 1A, 21000 Novi Sad, Srbija
+381 (0)21/444-129
kristal.novisad@keramikajovanovic.rs
www.kristalkeramika.rs

Prodajni salon Temerin

Železnička 29, 21235 Temerin, Srbija
+381 (0)21/340-98-20
temerin@keramikajovanovic.rs

Prodajni salon Sombor

Filipa Kljajića bb (stara Zastava), 25000 Sombor, Srbija
+381 (0)25/340-140
sombor@keramikajovanovic.rs

Prodajni salon Subotica

Matije Gupca 6, 24000 Subotica, Srbija
+381 (0)24/240-840
subotica@keramikajovanovic.rs

Prodajni salon Šabac

Despota Stefana Lazarevića b.b. (Starmarket), 15000 Šabac, Srbija
+381 (0)15/640-340
sabac@keramikajovanovic.rs

Prodajni salon Kikinda

Bašaidski drum 62, 23300 Kikinda, Srbija
+381 (0)230/540-040
kikinda@keramikajovanovic.rs

Prodajni salon Zaječar

Negotinski put bb (“Home center Viva”), 19000 Zaječar, Srbija
+381 (0)19/428-760
zajecar@keramikajovanovic.rs

Prodajni salon Bijeljina

Majevičkih brigada kvart 52, br.37 (Bijeljina-Dvorovi),
76300 Bijeljina, Bosna i Hercegovina
+387 (0)55/416-700
bijeljina@keramikajovanovic.ba

Ogrev doo Zrenjanin

Lazarevački drum bb, 23101 Zrenjanin, Srbija
+381 (0)23/563-120
+381 (0)23/563-856
ogrev@ogrevzr.com
www.ogrevzr.com

Magacin Senjak

Beogradska bb, 23101 Zrenjanin, Srbija
+381 (0)23/543-334
senjak@keramikajovanovic.rs

Distributivni centar Beograd

Dunavska 93 (Viline vode), 11000 Beograd, Srbija
+381 (0)11/441-29-99
dcbeograd@keramikajovanovic.rs

Kontakt forma

Kako do nas

Keramika Jovanović / Magacin Senjak

Iz pravca Beograda skretanje sa magistrale ka centru grada na 9 semaforu levo. Iz pravca Novog Sada skretanje sa magistrale ka centru grada na 8 semaforu desno.

PRIJAVITE SE NA NAŠU EMAIL LISTU

PRIJAVOM NA MEJLING LISTU, DOBIJAĆETE INFORMACIJE O TRENUTNIM POPUSTIMA I NOVIM PROIZVODIMA.

Zatvori